Strona główna  ›  O firmie  › 

Dziś wizyt : 3

O firmie

Firma powstała w 1991 roku. Od początku działamy w branży usług dźwigowych na terenie Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby. Mamy ugruntowaną pozycję i renomę wśród naszych klientów.

Jesteśmy firmą rodzinną i oferujemy klientowi naszą osobistą uwagę od czasu złożenia zamówienia aż do całkowitego zakończenia pracy.

Świadczymy usługi dźwigami oraz podnośnikami na terenie Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Legnicy, Bolesławca . Współpracowaliśmy już z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi.

Przez szereg lat naszej działalności, systematycznie powiększany był park maszyn, co wpłynęło na rozszerzenia zakresu usług oraz dało możliwość doboru optymalnego sprzętu dla danego zlecenia.

Obecnie do Państwa dyspozycji mamy siedem żurawi o udźwigu maksymalnym 80 ton i maksymalnej wysokości podnoszenia 62 metrów. W większości są to żurawie marki LIEBHERR

Uzupełniając naszą ofertę, oferujemy również Państwu nowoczesne podnosniki koszowe renomowanych firm RUTHMANN-STEIGER  oraz WUMAG o maksymalnej wysokości roboczej 27 metrów i zasiegu roboczym do prawie 20 metrów. Podnośniki zamontowane są na lekkich podwoziach Mercedes Benz Sprinter ( DMC 3,5 tony) oraz MAN (DMC 7,5 tony). Pozwala to im na łatwe przemieszcznie się w górskim terenie oraz wjazd w wąskie miejskie uliczki.

W naszej ofercie posiadamy również podnośniki nożycowe oraz przegubowo-teleskopowe o napędzie elektrycznym firmy JLG.

Ofertę naszą kierujemy do dużych przedsiębiorstw jak i do indywidualnych klientów. Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy oddelegować sprzęt wraz obsługą w inne rejony Polski. Szeroki wybór typów żurawi pozwala nam dostosować naszą ofertę do państwa potrzeb.

Dysponujemy szerokim zestawem zawiesi linowych, łańcuchowych oraz taśmowych, umożliwiających wykonanie większości prac zleconych przez naszych klientów. Operatorzy żurawi posiadają wieloletnie doświadczenie gwarantujące powodzenie każdego podjętego zlecenia.

Jako nieliczna z firm posiadamy ubezpieczenie ładunków w zakresie transportu bliskiego.

Wszystkie nasze żurawie oraz podnośnik są poddawane systematycznej kontroli i posiadają aktualne badania UDT. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy i najwyższy poziom świadczonych usług.

POWRÓT DO GÓRY ›

Dane kontaktowe

Usługi Dźwigowe  Aleksander Sulewski
ul. Noskowskiego 9/65, 58-506 Jelenia Góra 

kom. 601 556 498  Aleksander
kom. 603 552 444  Sebastian
kom. 605 768 863  Jarek

e-mail: s.sulewski@op.pl

Baza sprzętu

ul. Wrocławska 80, 58-500 Jelenia Góra


Partnerzy

Poniżej lista firm, z którymi współpracujemy:

          https://www.facebook.com/dzwigisulewski